Xhensila Myrtezaj - Celsi I Zemres. (2017)

Xhensila Myrtezaj - Celsi I Zemres. (2017)
video played 78 times, added 8 weeks ago by calmmoney

RELATED

LYRICS

COMMENTS

Xhensila Myrtezaj - Celsi I Zemres. lyrics
E tani une do hap fleten, Fleten e volumit tjeter, Qe do nis me ty, Une jetoj per ty. E kujtimin tone te vjeter Panoramen tone te jetes Qe e kam me ty Do e shkruaj aty Se do jem per ty, do jem aty Se do jem per ty, do jem aty Pergjithmone e jotja une jam [REF.:] Se ti e ke çelsin e zemres E ke çelsin e zemres Do t'me mungoje dhe nese nuk do te takoja kurre E ke çelsin e zemres E ke çelsin e zemres E çfare do ti nga une, Do e kesh gjithmone Se per mua je frymarrje emri jot ne vena me fle me shiko ne sy boten jap per ty Se do jem per ty, do jem aty Se do jem per ty, do jem aty Pergjithmone e jotja une jam [REF.:] Se ti e ke çelsin e zemres E ke çelsin e zemres Do t'me mungoje dhe nese nuk do te takoja kurre E ke çelsin e zemres E ke çelsin e zemres E çfare do ti nga une, Do e kesh gjithmone Do bertas me ty mbase do t'shaj ty do merzitemi pa fund e di do ket lote e di do jene kot betohem para teje sot s'do te flas me ty Nje dit ndoshta dy ndjenja jon te gjitha i mund betohem un sot e jotja un jam (e ke çelsin e zemres e ke çelsin e zemres) no, no, no, no, no, no... yeeeeieeeiii [REF.:] Se ti e ke çelsin e zemres E ke çelsin e zemres Do t'me mungoje dhe nese nuk do te takoja kurre E ke çelsin e zemres E ke çelsin e zemres E çfare do ti nga une, Do e kesh gjithmone E çfare do ti nga une, Do e kesh gjithmone