Ryva Kajtazi - Hajde Zemer (2010)

video played 1,918 times
added 6 years ago
Rate:

Ryva Kajtazi - Hajde Zemer lyrics


Sa kohe me ty
nga hera e pare
dhe vjen nje dite
jetojme te ndare
nuk mund te kerkoj me shum
vetem nje sekond me teper
te ta them se vetem une
te dua si asnje tjeter

[Ref x2]
Hajde zemër rri dhe pak
mos me lerë pa thene nje fjalë
pse me ben te ndihem m’faj
nuk e meritoj aspak

A kan kuptim
fjalet e mia
sot une kam frike
sikur ta dija
nuk mund te kerkoj me shum
vetem nje sekond me teper
te ta them se vetem une
te dua si asnje tjeter

[Ref x2]
Hajde zemër rri dhe pak
mos me lerë pa thene nje fjalë
pse me ben te ndihem m’faj
nuk e meritoj aspak


  • COMMENTS