Rovena Stefa - Zoteri Anonim

video played 213 times
added 7 years ago
Rate:

Rovena Stefa - Zoteri Anonim lyrics


doren sa me shtrengoi, kur emrin ai kur ma tha
sikur m'hipnotizoi ,u ndjeva sa arrat
vetem me bisht te syrit
me cmendte si shigjet
e di qe donte mua t'me thonte
ahh si nuk jemi vet(2)
zotri anomin
une nuk jam e leht
mos je valle gabim
qe me shikon drejt
zotri anomin
nuk e di kush je
beje veq nje shenj
dhe ja ku me ke
beje veq nje shenj
dhe ja ku me ke
sa do qe u mundova te jem indiferente
po ndjenja me tradhtoi
dhe sme zinte vendi vend
vetem me bisht te syrit
me cmendi si shigjete
di qe donte mua thoshte
ahh si nuk jemi vet 2 x
zotri anomin
une nuk jam e leht
mos je valle gabim
qe me shikon drejt
zotri anomin nuk e di kush je
beje veq nje shenj
dhe ja ku me ke
beje veq nje shenj dhe ja ku me ke......


  • COMMENTS