Genta Ismaili - Pranoje

video played 981 times
added 7 years ago
Rate:

Genta Ismaili - Pranoje lyrics


me shiko nje her ne sy
dhe tregom a jam per ty
nuk ke nevoj qe ta mundosh veten
ma jep nje puthje ti
asgje ne jet sme ben me te lumtur
se sa kur jemi bashk

Refrain :

Pse nuk me thua cfare ndjen per mua
pse nuk me thua tani ?
une pranoj se ne zemren time
gjithmone te mbetesh ti

le ta di bota se jam e jotja
pa ty se dashuron
puthjet e nxeta tek ti i gjeta
me afshe perveloj ( 2 x)

me kot fjale e nje shikim
jetes ti mbije gezim
ti je i vetmi qe kam takuar
dhe qe me meriton
ti je i vetmi qe kam takuar
dhe qe me meriton


  • COMMENTS