Ermal Fejzullahu - Po Ta Fali Zemren (2013)

video played 8,492 times
added 4 years ago
Rate:

Ermal Fejzullahu - Po Ta Fali Zemren lyrics


[REF x2]
Po ta fali zemren time
hajde merri dhe bej dy
se kur ti te jesh e lumtur
ma i lumtur jam se ti.

zemer ty ti fala
mbramjet me intime
puthje perqafime
zemer per ty bera
qka muk esht e mundur
ti te jesht e lumtur sinqerisht.

ty kto nuk te mjaftuan
veq ke kerkuar shum e me shum
azgj ty s'te pelqeu
zemra ma ndjeu dhe perfundum

[REF x2]
Po ta fali zemren time
hajde merri dhe bej dy
se kur ti te jesh e lumtur
ma i lumtur jam se ti.

zemer ty ti fala
mbramjet me intime
puthje perqafime
zemer per ty bera
qka muk esht e mundur
ti te jesht e lumtur sinqerisht.

ty kto nuk te mjaftuan
veq ke kerkuar shum e me shum
azgj ty s'te pelqeu
zemra ma ndjeu dhe perfundum

[REF x2]
Po ta fali zemren time
hajde merri dhe bej dy
se kur ti te jesh e lumtur
ma i lumtur jam se ti.


  • COMMENTS