Elvana Gjata - Ti Je (Afer Dhe Larg)

Elvana Gjata - Ti Je (Afer Dhe Larg)
video played 265 times, added 3 years ago by Magic2Shqip

RELATED

LYRICS

COMMENTS

Elvana Gjata - Ti Je (Afer Dhe Larg) lyrics
Me dëshperim sot po me thua Dua po s'mundem te te dua Heshtja po nis per ne te dy sot Cdo fjale qe ndjej nuk mund ta them dot Nga ky moment ditet ti vrasim Për cdo sekret më nuk do flasim Sikur te vuaje si mua Do më kuptoje sa te dua [Ref] TI JE gjithcka qe une kam por jeta na ndan te dyve TI JE ai qe me kthen ne boten qe s'dua te jem TI JE gjithcka qe une kam por jeta na ndan te dyve TI JE ai qe me cmend per ty zemra dhemb te dua Ne syte e mi shikon trishtimin S'mundem tia nis me nga fillimi Dhe te genjej sikur une dua Kur ti vazhdon jeton me mua Nga ky moment ditet ti vrasim Per cdo sekret me nuk do flasim Sikur te vuaje si mua Do me kuptoje sa te duaaaaaaa [Ref] TI JE gjithcka qe une kam por jeta na ndan te dyve TI JE ai qe me kthen ne boten qe s'dua te jem TI JE gjithcka qe une kam por jeta na ndan te dyve TI JE ai qe me cmend per ty zemra dhemb te dua