Anila Mimani - Baby

video played 1,111 times
added 7 years ago
Rate:

Anila Mimani - Baby lyrics


ref.
baby zemer shpirt e gjat
mos luaj aman
se pa ty nuk mun te rri
vetem ty te tkam(x2)

kohen qe kaluam bashk ne
jo nuk mundem ta harroj
se pa ty i humbur jam
per cdo dit un te mendoj

pyes veten kush ka faj
dit e nat per ty po qaj
vec tek ti mendja me rri
dhe ti mir e di

ref.
baby zemer shpirt e gjat
mos luaj aman
se pa ty nuk mun te rri
vetem ty te tkam(x2)

kohen qe kaluam bashk ne
jo nuk mundem ta harroj
se pa ty i humbur jam
per cdo dit un te mendoj

pyes veten kush ka faj
dit e nat per ty po qaj
vec tek ti mendja me rri
dhe ti mir e di

ref.
baby zemer shpirt e gjat
mos luaj aman
se pa ty nuk mun te rri
vetem ty te tkam(x2)


  • COMMENTS