Albina - A Me Ndjen Sot (2011)

video played 1,713 times
added 6 years ago
Rate:

Albina - A Me Ndjen Sot lyrics


E di a se di , do ishe
mister numer nji
nje plan kisha per ty , e prishe
se zemren more ti iii
sa shum inat i kam te dielat
e vetmja dit ma ty yyy
se e dua cdo minut te kthehesh prap
ti puth ata sy yy !

[Ref]
A me ndjen sot mua eja me merr
fol celsin a e ke ne dore
te jetojm cdo nat e dit
ne kemi me te flasim
veten nuk e japim
oret shkojn vetem me nje kujtim
ti mos me bej te vuaj
te dua dhe me duaj
sekretin tim vetem ti e din
prap bota do te flasi
me e fort un tani kur e di se kam emrin flirt .

E di a se di , do ishe
mister numer nji
nje plan kisha per ty , e prishe
se zemren more ti iii
sa shum inat i kam te dielat
e vetmja dit ma ty yyy
se e dua cdo minut te kthehesh prap
ti puth ata sy yy !

[Ref x2]
A me ndjen sot mua eja me merr
fol celsin a e ke ne dore
te jetojm cdo nat e dit
ne kemi me te flasim
veten nuk e japim
oret shkojn vetem me nje kujtim
ti mos me bej te vuaj
te dua dhe me duaj
sekretin tim vetem ti e din
prap bota do te flasi
me e fort un tani
kur e di se kam emrin flirt


  • COMMENTS